Mēnešalga:
950 EUR
Cita
Atrašanās vieta:
Saulīte, Ķeipene, Ķeipenes pag., Ogres nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Ķeipenes  pagasta pārvalde, reģ. Nr.90000041652,  izsludina vakanci – saimniecības daļas vadītājs uz nenoteiktu laiku.

Prasības kandidātiem:

• Vēlama  profesionālā izglītība kādā no inženierspecialitātēm
  • Vēlama pieredze saimniecisku darbu vadīšanā
  • Zināšanas darba jomās kas saistītas ar ūdenssaimniecību, kanalizāciju un ēku uzturēšanu.
  • Autovadītāja “B” kategorija.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas.
  • Prasme darbā ar datoru (MS Outlook, Word, Excel, Power Point)

Galvenie pienākumi:

2.1.Nodrošināt, organizēt un atbildēt  par pagasta pārvaldes struktūrvienības - saimniecības daļas –  darbību:

2.1.1.     par  ūdensapgādi un kanalizāciju, to remontu;

2.1.2.     par attīrīšanas iekārtu, pārsūknēšanas stacijas ekspluatāciju (regulāri pārbaudīt, uzturēt  kārtībā un nodrošināt  nepārtrauktu  pagasta bioloģisko attīrīšanas iekārtu un pārsūknēšanas stacijas darbību).

2.2.Organizēt un atbildēt  par pagasta pārvaldes dzīvojamā un nedzīvojamā fonda (arī pagasta pārvaldes un tās struktūrvienību ēku)  apsaimniekošanu.

2.3.Iepazīties ar pagasta pārvaldes vadītāja noslēgtajiem līgumiem par pašvaldības telpu īri un  piedalīties dzīvojamās telpas  īres līgumu sagatavošanā.

2.4.Piedalīties  saimniecības daļas   ikgadējās budžeta tāmes sastādīšanā un nodrošināt tās izpildi.

2.5. Vadīt pagasta pārvaldes saimniecības  daļas vieglo automašīnu, kā arī nodrošināt automašīnas ikdienas apkopi un remontu (ritošā daļa , riepu maiņa).Veikt tās patērētas degvielas izlietojuma uzskaiti un atskaiti par degvielas izlietojumu iesniegt pagasta pārvaldē  katra mēneša beigās.

2.6.Plānot pagasta  saimniecības darba attīstības virzienus un sniegt  priekšlikumus tās darba uzlabošanā.

2.7.Atskaitīties  par budžeta līdzekļu un citu ieņēmumu izlietojumu, iesniedzot pagasta pārvaldē izdevumus attaisnojošus dokumentus, sagatavojot avansa norēķinu atskaites, aktus par izlietoto materiālu un mazvērtīgā inventāra norakstīšanu.

2.8.Organizēt un kontrolēt pagasta saimniecības  daļas darbinieku pienākumu izpildi, iesniegt darba laika uzskaites tabeli pagasta pārvaldē.

Piedāvājam:

• Atalgojumu 950,00  euro mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).
  • Sociālās garantijas(tai sk.veselības apdrošināšana).
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas.

Pieteikšanās kārtība:

Pieteikuma dokumentus (CV, pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, “B” vadītāja kategorijas apliecības kopiju) lūdzam sūtīt līdz 2024.gada 25.jūlijam uz e-pasta adresi: keipene@ogresnovads.lv  vai iesniegt personīgi Ķeipenes  pagasta pārvaldē, adrese: “Saulīte”, Ķeipene, Ķeipenes pag., Ogres nov..

Kontaktinformācija: Ķeipenes  pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Sirsonis, tālr.65020822.

Pretendentiem jāpiesakās līdz