Statuss:
Atvērts

Pēc izstrādātā būvprojekta “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” tiek veikti darbi “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā 1. kārtas “Neatkarības laukuma un tā pieguļošās teritorijas, Ogrē pārbūve”.

Būvprojekts “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” sastāv no sekojošām kārtām:

• 1.kārta “Neatkarības laukuma un tā pieguļošās teritorijas, Ogrē pārbūve,
  • 2.kārta “Auto stāvlaukuma izbūve Brīvības ielā 3, Ogrē”,
  • 3.kārta “Rotaļu laukuma izbūve Brīvības ielā 3, Ogrē”,
  • 4.kārta “Tautas nama pārbūve Rīgas ielā 15, Ogrē”,
  • 5.kārta “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā”.

Pirmās kārtas ietvaros paredzēts Brīvības ielas posmā no Skolas ielas līdz Rīgas ielai veikt ceļa seguma atjaunošanu, veloceliņu un gājēju ietvju izbūvi, ūdensapgādes, kanalizācijas, lietus kanalizācijas un elektroapgādes tīklu izbūvi, kā arī teritorijas apzaļumošanu un to labiekārtošanu, tai skaitā tēlniecisku veidojumu ansambļa izveidi ar  digitālo strūklaku, kas ataino Latvijas neatkarības atjaunošanas nozīmīgākos etapus no 1918. gada līdz mūsdienām caur novada prizmu.

Projekta finansējums

Būvprojekta “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” izstrāde finansēta no Ogres novada pašvaldība un Kultūras ministrijas budžeta līdzekļiem.

Projekta “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” 1. kārtas “Neatkarības laukuma un tā pieguļošās teritorijas, Ogrē pārbūve””  īstenošanu finansē Ogres novada pašvaldība, izmantojot aizņēmumu no Valsts kases.

Izpildītāji

Būvprojektu “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” izstrādāja un autoruzraudzību nodrošina SIA "CMB”. Būvdarbus “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā  1. kārtas “Neatkarības laukuma un tā pieguļošās teritorijas, Ogrē pārbūve”” veic SIA “NEWCOM Construction”. Būvuzraudzību objektā nodrošina  SIA “Akorda".

Īstenošanas periods

Līgums par darbu īstenošanu ar SIA “NEWCOM Construction” tika noslēgts 2023. gada decembrī Ogres novada pašvaldības izsludinātā atklāta konkursa ““Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” 1. kārtas “Neatkarības laukums un tā pieguļošas teritorijas Ogrē pārbūve”” rezultātā. Saskaņā ar noslēgto līgumu būvdarbus plānots pabeigt līdz 2024. gada beigām.

Būvprojekta “Muzikālais teātris Rīgas ielā 15, Ogrē, Ogres novadā” teritorijas pārbūve norisināsies pakāpeniski vairākos posmos. Kopējais plānotais projekta īstenošanas laiks ir līdz 2027. gadam.

Neatkarības laukuma Ogrē pārbūve, demontēts asfalts 18.07.2024
Muzikālais teātris - vizualizācija