Datums 5. augusts, 2023
Laiks13.00
Vieta Ikšķile
Ogres politiski represēto klubam 25

Latvijas Politiski represēto personu ikgadējais salidojums, nu jau 24., notiks šī gada 5. augustā Ikšķiles estrādē. To organizē Latvijas Politiski represēto apvienība (LPRA) sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību. Salidojums sāksies plkst. 13.00.

“Savu ikgadējo salidojumu sāksim ar svinīgo daļu – Latvijas valsts karoga ienešanu, Latvijas himnu, Latvijas Politiski represēto apvienības vadības, Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa un viesu uzrunām. Salidojuma dalībnieki pieņems LPRA valdes sagatavotu Aicinājumu,” informē LPRA valdes locekle Dagnija Liepiņa.

Salidojuma dalībniekiem koncertu sniegs Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks un dziedātāja Ieva Sutugova, bet pēc koncerta turpat estrādē sāksies salidojuma saviesīgā daļa, muzicēs grupa BELLO TRIO, būs arī brīvais mikrofons.

D. Liepiņa informē, ka Ikšķiles dzelzceļa stacijā uz katru tanī laikā ienākošo vilcienu būs pretī autobuss un aizvedīs salidojuma dalībniekus līdz estrādei.

Būs bufete no Bauskas novada zemnieku saimniecības KRIŠJĀŅI ar saldējumu, sieriem un kafiju.

Salidojuma laikā dežurēs specializētā ātrās palīdzības brigāde no Medicīnas sabiedrības ARS.

Salidojumā aicināti piedalīties politiski represētie, viņu ģimenes locekļi un citi interesenti.