Detālplānojums zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov.

Sagatavots saskaņā ar Ministru kabineta 2009. gada 25. augusta noteikumu Nr. 970 “Sabiedrības līdzdalības kārtība attīstības plānošanas procesā” 10.5. apakšpunktu.

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., (turpmāk – Detālplānojums) 1.0. redakcija nodota publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai saskaņā ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2024. gada 30. maija lēmumu “Par detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., 1.0. redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.

Publiskā apspriešana norisinājās laika periodā no 2024. gada 18. jūnija līdz 16. jūlijam.

Paziņojums par Detālplānojuma publisko apspriešanu publicēts Pašvaldības oficiālajā tīmekļa vietnē, Pašvaldības informatīvā izdevuma “Savietis” 2024. gada 18. jūnija numurā (Nr. 06 (025), lpp. 3) un Valsts ģeotelpiskās informācijas portālā. Planšete ar minēto informāciju, kā arī ar informāciju par Detālplānojuma 1.0. redakcijas risinājumiem, publiskās apspriešanas laikā bija izvietota Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., foajē. Vēstules ar informāciju par Detālplānojuma 1.0. redakcijas publisko apspriešanu tika nosūtītas pieguļošo nekustamo īpašumu īpašniekiem 2024. gada 6. jūnijā.

Publiskās apspriešanas sanāksme notika 2024. gada 2. jūlijā plkst. 18:00 Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas, Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., Lielajā zālē (3. st.). Sanāksmē piedalījās trīs sabiedrības pārstāvji. Publiskās apspriešanas laikā saņemti vienas fiziskās personas divi iesniegumi, kas tika izvērtēti Ziņojumā par sabiedrības iebildumiem un priekšlikumiem. Pamatojoties uz minētajiem priekšlikumiem Detālplānojuma redakcijā veicami redakcionālie precizējumi un papildinājumi.