Pašvaldība
Zemessargi piedalās Ogres pilsētvides sakārtošanā

Katru gadu zemessargi piedalās valstī un pašvaldībā rīkotajos svētku pasākumos novembrī, arī Ogrē tradicionālajā lāpu gājienā Lāčplēša dienā zemessargi vienmēr ir ne tikai devušies gājienā kopā ar iedzīvotājiem, bet arī snieguši atbalstu Lāšplēša dienas pasākumu organizēšanā.

Šogad, kad valstī ir noteikta ārkārtējā situācija un stingri pulcēšanās ierobežojumi un svētku pasākumi ir atcelti, zemessargi nolēmuši mūsu valsts brīvības cīnītāju piemiņu godināt ar labiem darbiem.

Atsaucoties novada pašvaldības vadības ierosinājumam palīdzēt graustu demontāžā, zemessargi ar viņu rīcībā esošo tehniku ir nojaukuši graustu J. Čakstes prospektā - pašvaldības plānos ir paredzēts šo teritoriju labiekārtot.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētajs Egils Helmanis pateicas zemessargiem par sadarbību kopumā un par veikumu konkrētās būves nojaukšanā.

Savukārt zemessargi ir gandarīti par iespēju palīdzēt pašvaldībai un dot savu artavu pilsētvides sakartošanā, vienlaikus uzturot savas kvalifikācijas profesionālās iemaņas.