Izglītība
VPII “Strautiņš” vadītāja pārtrauc darba tiesiskās attiecības

Domes sēdē 15. augustā, izskatot A.Tīsas iesniegumu, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis pateicās A.Tīsai par darbu un pasniedza Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu pirmsskolas izglītībā Ogres novadā.

A.Tīsa VPII “Strautiņš” vadīja kopš 2005. gada, pirms tam no 1996. gada bija VPII “Ābelīte” (Ogresgalā) vadītāja. Pirmā darba pieredze – audzinātāja bērnudārzā “Bitīte”.

A.Tīsa atminas, ka strādāt bērnudārzā viņa nolēmusi brīdī, kad uz bērnudārzu devusies pakaļ brālēnam – uzrunājusi atmosfēra šajā iestādē. “Nākamajā gadā apritēs 50 gadi, ko esmu veltījusi bērniem bērnudārzā. Šo izvēli nekad neesmu nožēlojusi. Gandarījums, kad uz ielas pasveicina kāds piecdesmitgadnieks, sakot: “Labdien, audzinātāj!” Izaudzinātas vairākas paaudzes. Lai arī kā iestādes vadītājai man bijuši arī grūti brīži, tomēr vairāk bijis pozitīvais,” aizvadītos darba gadus raksturo A.Tīsa. “Pienācis laiks atpūsties. Domāju, ka ir jāaiziet, kamēr vēl neesi sevi izsmēlis, vēl jāatvēl laiks sev.”

Jau informējām, ka pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz VPII “Strautiņš” vakanto vadītāja amatu. CV ar norādi uz atsauksmēm, motivētu pieteikuma vēstuli un pirmsskolas izglītības iestādes izaugsmes redzējumu kopā ar iegūtās izglītības apliecinošu dokumentu kopijām un apliecinājumu (brīvā formā), ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu, sūtīt uz e-pastu ogredome@ogresnovads.lv vai iesniedzot Ogres novada pašvaldībā Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., LV-5001 līdz 2019. gada 30. augustam.