Pašvaldība
Uzsākti rotaļu laukuma pie Ogres vecupes atjaunošanas darbi

SIA “Ogres Namsaimnieks” pārstāvji informē, ka remontdarbu laikā tiks nomainītas visas bojātās un nolietotās konstrukcijas, noslīpēti dēļi un atjaunots krāsojums. Atjaunošanas darbi tiks veikti visām rotaļu laukuma iekārtām, kas atrodas Ogres vecupes pludmales teritorijā.

No šodienas, 22. jūlija, rotaļu laukums ir norobežots un uz laiku tiek slēgts. Darbus plānots veikt līdz šī gada 31. jūlijam.

SIA “Ogres Namsaimnieks” pārstāvji arī norāda, ka turpinās flīžu nomaiņa gājēju tunelī zem Rīga-Daugavpils (A6) šosejas, kas ved uz Ogres vecupi jeb Varžu dīķi. Darbus plānots pabeigt līdz šīs nedēļas beigām.

Ogres novada pašvaldība un SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina ievērot rotaļu laukuma lietošanas noteikumus atbildīgi izturēties pret bērnu rotaļu laukuma elementiem. Katru gadu rotaļu laukumiņos tiek veikti postījumi, kuru novēršanai nepieciešami lieli finanšu līdzekļi. Ja redzat, ka iekārtas tiek bojātas vai neatbilstoši lietotas, aicinām nebūt vienaldzīgiem un aizrādīt vai nepieciešamības gadījumā informēt Ogres novada pašvaldības policiju: Tālr: 65044277, 65047100, e-pasts: ppolicija@ogresnovads.lv vai mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.