Pašvaldība
Uzsākta centrālās apkures pieslēgšana

Centralizēta apkures pieslēgšana tika uzsākta no šī gada 23.septembra visām SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošajām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām.

Uz šo brīdi apkure ir pieslēgta lielākai daļai no SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošajām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, atlikušajām mājām apkure tiks pieslēgta līdz šīs nedēļas beigām.

SIA “Ogres Namsaimnieks” atgādina, ka paralēli apkures pieslēgšanas darbiem notiek arī apkures sistēmas atgaisošanas darbi!

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā vērsties SIA “Ogres Namsaimnieks” Klientu apkalpošanas nodaļā (Mālkalnes prospektā 3, Ogrē, Ogres novadā, LV-5001), zvanīt uz tālruņa numuru 65049114 vai sūtīt e-pastu uz info@ogresnamsaimnieks.lv.
Informāciju sagatavoja SIA “Ogres Namsaimnieks”