3 neatliekamās palīdzības mašīnas ar Ogre logo

Jūnija sākumā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis kopā ar pašvaldības, uzņēmumu un iedzīvotāju pārstāvjiem devās kārtējā palīdzības braucienā uz Ukrainu. Šoreiz kopā ar humānās palīdzības sūtījumu uz turieni tika nogādātas arī 24 automašīnas, to vidū 7 neatliekamās medicīniskās palīdzības transportlīdzekļi.

“Mēs Ukrainai dāvinām automašīnas, kas glābj dzīvības. Tām, kuras atdodam Ukrainai, ir jābūt tehniski labā stāvoklī,” saka E. Helmanis, norādot, ka ukraiņiem autotransports ir īpaši nepieciešams, jo frontē tas izdzīvo no divām nedēļām līdz pāris mēnešiem.

Saņemot automašīnas, Čerņihivas apgabala padomes priekšsēdētāja vietnieks Dmitro Blauš pateicās E. Helmanim un visai latviešu tautai par sniegto atbalstu: “Man nebeidz pārsteigt jūsu dāsnums un drosme. Paldies ikvienam, kurš, riskējot ar savām dzīvībām, brauc uz kara karstajiem punktiem, lai personīgi nodotu automašīnas un morāli atbalstītu mūsu karavīrus.”

Ogres novada pašvaldība kopā ar Ukrainu ir kopš pirmās dienas, kad krievijas armija pārkāpa tās robežu. Novada iedzīvotāji ir atbalstījuši Ukrainas iedzīvotājus gan morāli, gan materiāli. Novada delegācija domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa vadībā šajā laikā jau 17 reizes nogādājusi humāno palīdzību Ukrainai, tai skaitā uz kara fronti ir nogādāti vairāk nekā 90 transportlīdzekļi.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs saka lielu, lielu paldies visiem, kas ir atbalstījuši Ukrainu un kas turpmāk sniegs šo atbalstu.

Ukrainas karavīriem tiek nogādātas 24 automašīnas no Ogres