Kultūra
“Ukrainas frontē bez pārmaiņām” – filmas pirmizrāde Ogrē

Filmas režisors Sandijs Semjonovs: “Šī dokumentālā filma ir par situāciju Ukrainas austrumos, Doņeckas apkaimē – personiski un traģiski pēckara stāsti, kas atstājuši dziļu ietekmi uz cilvēku likteņiem. Filmā stāstām arī par palīdzību, ko Latvija sniedz Austrumukrainai; par NBS virskapelāna Elmāra Pļaviņa darbu un ukraiņiem sniegto pleca sajūtu; par Ogres novadu un citām pašvaldībām, kas veido sadarbību un atbalsta ukraiņus frontes tuvumā esošajās teritorijās, arī uzņemot ukraiņu bērnus un ievainotos karavīrus Latvijā.”

Filmēšanas grupa pērn piecas reizes strādājusi dažādās vietās Ukrainas austrumos. Filmas komanda: režija Sandijs Semjonovs, operatori Jānis Indriks un Ģirts Straustiņš, montāžas režija Toms Krauklis, skaņa Uldis Salenieks, video dizains Juris Bērziņš un citi.

Filmu atbalsta: Aizsardzība ministrija, Ogres novada pašvaldības dome, Ārlietu ministrija.

Ieeja bez maksas.

Informējam, ka  pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām  ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontos Facebook.com un Twitter.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ogres novada pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, LV – 5001, tālrunis 65071161, e-pasts: ogredome@ogresnovads.lv