Vide
Turpmāk divas reizes mēnesī tiks izvesti lielgabarīta atkritumi

Pagājušonedēļ Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš tikās ar SIA “Ogres Namsaimnieks” direktoru Kasparu Grīnbergu un Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar pārpildītajiem sadzīves atkritumu konteineriem daudzdzīvokļu namu pagalmos, kā arī tiem tuvumā atstātajiem lielgabarīta atkritumiem. Tikšanās laikā E. Helmanis uzdeva SIA “Ogres Namsaimnieks” kopā ar pašvaldības policiju šai problēmai meklēt risinājumus.

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina iedzīvotājus iznest lielgabarīta atkritumus katra mēneša 10. un 25. datumā, bet to izvešana visā Ogrē tiks nodrošināta tuvāko dienu laikā pēc šiem datumiem (aptuveni trīs dienu laikā).  Iedzīvotāji tiek aicināti sekot līdzi šiem datumiem un nenovietot atkritumus pie konteineriem iepriekš, lai tie ilgstoši tur nestāvētu. “Pašlaik lielgabarīta atkritumi tiek novietoti haotiski visā pilsētā, kas kopumā rada nesakoptas pilsētas iespaidu. Iedzīvotājiem jāsaprot, ka arī viņi ir atbildīgi par to, cik sakārtotā vidē mēs dzīvojam”, uzsver K. Grīnbergs, piebilstot, ka kopējie šķirotie atkritumi arī turpmāk tiks izvesti katru dienu. Viņš arī atgādina, ka SIA “Ogres Namsaimnieks” neveic būvniecības atkritumu izvešanu - ja tiek veikti būvdarbi, iedzīvotājam pašam ir jānodrošina būvniecības atkritumu konteineris.

Iedzīvotāji katru dienu lielgabarīta un cita veida (stikla burkas un pudeles, logu stiklu, papīra, kartona iepakojumu, makulatūru, piena/sulas pakas, PET pudeles, dienas gaismas spuldzes, baterijas, akumulatorus, metāla atkritumus utt.) sadzīves atkritumus bez maksas var nodot SIA „ĶILUPE” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā - Ogrē, Akmeņu ielā 43b.

Laukuma Akmeņu ielā 43B, Ogre darba laiks:
Pr, Otr, Tr, Cet, Pk – no 10.00 līdz 19.00,
Se, Sv, svētku dienas – no 10.00 līdz 16.00.

Sīkāka informācija par atkritumu šķirošanu un pieņemšanu pieejama SIA “KILUPE” mājas lapā (www.kilupe.lv) vai ŠEIT.