Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Turpinās pretendentu pieteikšana Dzintara Soduma balvai literatūrā!

Līdz 2023. gada 30. aprīlim vēl var pieteikt pretendentus Ogres novada pašvaldības izveidotajai Dzintara Soduma balvai.

Uz šo balvu par novatorismu latviešu oriģinālliteratūrā (dzejā, prozā, dramaturģijā) var pretendēt autori, kuru darbi izdoti laika posmā no 2022. gada 1. marta līdz 2023. gada 1. martam.

Pretendentus Dzintara Soduma balvai var pieteikt fiziskas un juridiskas personas, personu apvienības, biedrības, organizācijas (kultūras organizācijas, izdevniecības, aģentūras, autori) Latvijas Republikā un ārvalstīs.

Pretendenti piesakāmi rakstveidā, pieteikumā norādot informāciju par pieteicēju, pieteikto autoru, konkursam pieteikto autora darbu, pieteikumam pievienojot trīs konkursam pieteiktā darba (grāmatas) eksemplārus.

Pieteikumus var iesniegt personīgi Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, vai nosūtot pa pastu ar norādi “Dzintara Soduma Balvai”, pasta adrese Brīvības iela 33, Ogre, Ogres nov., LV-5001.

Ogres novada pašvaldība aicina pieteikt pretendentus Dzintara Soduma balvai literatūrā