Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres Invalīdu biedrība 03.03.2022.

3.martā Ogres novada Sociālajā dienestā tikās Ogres Invalīdu biedrības grupu vadītāji, lai pārrunātu šī gada pasākumu plānus.

Biedrības vadītāja Ilga Linkuma informēja par pēdējā laikā paveikto, kas nav bijis viegls pandēmijas dēļ, un kādas izmaiņas skārušas biedrību saistībā ar Administratīvi teritoriālo reformu.

Arī Invalīdu biedrība nosoda karu Ukrainā un biedrības biedri atbalsta ukraiņus gan ar medikamentiem, ko iegādājas aptiekā, gan ar naudas ziedojumiem.

Tikšanās noslēgumā klātesošie sveica biedrības biedrus, kuri šogad svinējuši jubilejas.

Tikšanos organizēja Ogres novada Sociālā dienesta sabiedrības pārvaldes speciāliste Anita Ausjuka. Nākamā tikšanās plānota 24. martā, kad notiks biedrības priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas.