Pašvaldība
Svētku prieks radīts savstarpējā sadarbībā

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svinības Ogrē 18. novembra vakarā noslēdzās ar krāšņu salūtu, ko bija sarūpējis Ogres novada uzņēmējs SIA “Aldi”.

“Ogrē notiekošo svētku pasākumu saturu veido Ogres novada Kultūras centrs, taču ir ļoti būtiski, ka pašvaldības rīkotos svētkus ar saviem pakalpojumiem papildina un svētku saturu veidošanā iesaistās vietējie uzņēmēji. Paldies SIA “Aldi” Aldim Zārbergam un Arvim Zārbergam par skaisto un krāšņo dāvanu pilsētai valsts svētkos, kas priecēja vairākus tūkstošus iedzīvotāju un pilsētas viesu!” saka Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, uzsverot, ka uzņēmēju un pašvaldības sadarbība ir nozīmīga gan ikdienā, gan svētkos.

Ogres novada pašvaldībai no budžeta salūts izmaksāja 2420 EUR. Ogrē svētku uguņošana ar uzņēmēja SIA “Aldi” atbalstu skatāma 3 reizes gadā - Ogres pilsētas svētkos augustā, 18. novembrī un Jaunajā gadā.

“Paldies uzņēmējam ogrēnietim Artūram Budaham, kurš pēc savas iniciatīvas izveidoja ugunskurus pilsētas skvērā Lāčplēša dienā un pie Ogres novada Kultūras centra 18. novembrī, tā sarūpējot lielisku dāvanu savai pilsētai svētkos,” iepriekš sacīto papildina E. Helmanis.

Domes priekšsēdētājs pateicas Ogres novada Kultūras centram un direktorei Antrai Purviņai, Ogres Mūzikas skolai un direktoram Atvaram Lakstīgalam, pedagogiem un jaunajiem mūziķiem, kuri sniedza skaistu valsts svētku koncertu.

Pašvaldība pateicas arī foto klubam “Ogre” par svētku bagātināšanu ar foto projekcijām uz Ogres novada pašvaldības ēkas no Vitauta Mihalovska foto kolekcijas "100 ogrēnieši". Foto klubs “Ogre” atklāj, ka tie ir pilsētnieku portreti, kas tapuši vairāku gadu desmitu laikā. Fotogrāfijās iemūžināti dažādi cilvēki - gan atpazīstami un izcilus panākumus guvuši, gan vienkārši sastapti līdzcilvēki.