Pašvaldība
Svētku laikā nedrīkst aizmirst par drošības prasību ievērošanu

Lai aplūkotu skaistās Ziemassvētku dekorācijas, pilsētā viesojas arvien vairāk interesentu no visas Latvijas. Cilvēki vēlas redzēt gan siltos gaismas toņos izrotāto skvēru un Brīvības ielas promenādi, gan Kristus dzimšanas ainiņu, gan eņģeļus, kas izvietoti katras Ogres kristīgās draudzes tuvumā, gan iespaidīgo gaismas objektu – Krievijas kādreizējās valdnieces Katrīnas I karieti ar zviedzošiem zirgiem tās iejūgā.

Visā pilsētā ir izvietoti dažādi apskates objekti, kas izraisījuši lielu cilvēku interesi, taču ņemot vērā, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija COVID-19 izplatības ierobežošanai, meklējot svētku sajūtu un priecājoties par izrotāto pilsētu, ir būtiski ievērot valstī noteiktās drošības prasības, tai skaitā distances ievērošanu un sejas un deguna aizargmasku lietošanu.

Epidemioloģisko drošības pasākumu ievērošana ir katra cilvēka paša atbildība, un pašvaldība aicina tos stingri ievērot.

Ogres novada pašvaldība atgādina, ka svētku dekorācijas Ogrē būs izvietotas visu decembri un janvāri, tāpēc nav nepieciešams drūzmēties un veidot lielus pūļus pie apskates objektiem – būs gana daudz laika visiem visu apskatīt un priecāties par šo skaistumu.