Suntažu estrāde ar dalībniekiem pasākumā Sadziedāsim Suntažos! 24.05.2024.

Suntaži – ideāla vieta, lai uzņemtu pie sevis 600 Ogres novada izglītības un kultūras iestāžu bērnu un jauniešu muzikālo kolektīvu dalībniekus pasākumā “Sadziedāsim Suntažos!”.

24. maija rīta cēliens sākās ar Suntažu pils apkārtnes un vēsturisko vietu iepazīšanu, radošā, sportiskā un izglītojošā veidā pildot dažādus uzdevumus. Muzeja vadītāja  Ilze Ludāne kopā ar aktīvajiem skolēniem un skolotājiem piedāvāja 15 dažādas pieturas, kas deva iespēju kolektīviem saliedēties un uzzināt ko jaunu par Suntažiem.

Pēcpusdienā svētku koncertā skatītājus ar daudzveidīgu repertuāru Ata Ieviņa mūzikas grupas pavadījumā priecēja 18 Ogres novada bērnu un jauniešu  kori, 4 vokālie ansambļi un solisti – mazo mūzikas kolektīvu konkursa un konkursa “Balsis” laureāti. Virsdiriģentu godā arī Suntažu vidusskolas divu koru diriģente Inita Andževa. Koncerta kulminācijā visu pasākuma dalībnieku kopkora izpildījumā izskanēja Renāra Kaupera dziesma “Par mezgliem”.

Svētku noslēgumā diskotēka un dažādas aktivitātes – lielās spēles, radošās darbnīcas Ineses Biržas, Inetas Donskas un Lindas Jēkabsones vadībā. Lielo burbuļu jautrību koordinēja Elita Kārkliņa. Interesenti varēja iemēģināt roku loku šaušanā kopā ar loku šaušanas instruktoru Tomu Ābeli.

Paldies pasākuma organizatoriem – Ogres novada Izglītības pārvaldei, Ogres novada interešu izglītības mūzikas jomas metodiķei Gunitai Bičulei, Suntažu vidusskolas ārpus stundu darba organizatorei Guntai Būmeistarei, Suntažu Kultūras nama vadītājai Kristīnei Norkusai. Šie svētki nebūtu iespējami bez katra iesaistītā līdzdalības. Īpašs paldies Suntažu vidusskolas un Suntažu Kultūras nama kolektīviem par viesmīlību un ieguldīto darbu svētku dalībnieku  uzņemšanā. Suntažos prot radīt svētkus!

Informāciju sagatavoja Ogres novada Izglītības pārvalde

Foto: Andris Linde