Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Senioru diena Ogrē

1. oktobrī Ogres novada Kultūras centrā uz svētku pasākumu pulcējās Ogres novada seniori, lai kopīgi svinētu Starptautisko senioru dienu.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis sveica novada seniorus Starptautiskajā senioru dienā, atgādinot, ka 1.oktobris ir arī diena, kad visā Latvijā notiek 14.Saeimas vēlēšanas: “Paldies par jūsu darbu, viedumu! Aicinu runāt ar jaunatni un skaidrot, ka ir svarīgi piedalīties vēlēšanās un balsot par brīvu Latviju. Mēs vēlamies būt saimnieki paši savā zemē. Mēs, Ogres novada pašvaldības dome, centīsimies strādāt tā, lai jūs lepotos ar Ogri, Ogres novadu un Latviju.”

Arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš pateicās senioriem par ieguldījumu novada un valsts attīstībā: “Jūsu viedums, darbi un briedums palīdzējuši veidot mūsu novadu tādu, kāds tas ir. Jūsu padoms un viedā domāšana noteikti palīdzēs Jūsu bērniem, mazbērniem kļūt par labākiem mūsu novada un valsts iedzīvotājiem.”

Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstus saņēma aktīvākie Ogres novada seniori: Mirdza Aizsilniece par veselīga dzīvesveida popularizēšanu un labiem sasniegumiem senioru sportā; Nora Ivanova par nesavtīgu ieguldījumu Lielvārdes pensionāru biedrības darbā; Skaidrīte Tilaka par veiksmīgu senioru iesaistīšanu mākslinieciskajā pašdarbībā; Ināra Klintsone par nesavtīgu labdarības darbu, atbalstot Ukrainas civiliedzīvotājus; Regīna Kočegarova par aktīvu sabiedrisko darbu Ogres invalīdu biedrībā; Daina Zēmele par aktīvu sabiedrisko darbu biedrībā “Avotkreses” Ķeipenes pagastā; Lilija  Paegle par aktīvu un veiksmīgu sabiedrisko darbu, vadot biedrību “Otrās mājas”; Dagnija Liepiņa par aktīvu sabiedrisko darbu Ogres Politiski represēto klubā; Anastasija Neretniece par nesavtīgo devumu sabiedriskajā darbā Lielvārdē; Sarmīte Jodzeviča par aktīvu sabiedrisko darbu ar Meņģeles pagasta senioriem; Biruta Zvirgzdiņa par aktīvu darbu pasākumu organizēšanā Ikšķiles un Tīnūžu pagasta senioriem biedrībā; Ludmila Jēkabsone par aktīvu darbu kultūras pasākumu organizēšanā Ikšķiles un Tīnūžu pagasta senioriem.

Seniora dienas pasākuma apmeklētājus priecēja Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Dace Bonāte, Karīna Tatarinova, Mārcis Maņjakovs, Andris Daņiļenko un Valdis Zilvers.