Ikšķile Ogres novads Ziņas, jaunumi
Ikšķiles daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs

Pašvaldības daudzfunkcionālajā pakalpojumu centrā Skolas ielā 4, Ikšķilē, tiks izvietota Ikšķiles pilsētas bibliotēka un citas iestādes, kā arī doktorāts ar ģimenes ārstu un citu ārstu praksēm, attīstot pašvaldības pakalpojumu infrastruktūru, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem. Tuvākajā laikā jaunajās telpās tiks izveidots arī tehniskās jaunrades centrs bērniem un jauniešiem.

Svinīgā atklāšana Skolas ielā 4 Ikšķilē notiks piektdien, 23. augustā, plkst. 14.30.

Ikšķiles pilsētas bibliotēka gaidīs apmeklētājus jaunā kvalitātē, tā kalpos apkārtnes iedzīvotājiem kā kultūras un sabiedriskais centrs. Uzreiz pēc ēkas atklāšanas 23. augustā no plkst. 15.00 – 17.00  Ikšķiles pilsētas bibliotēka aicina iedzīvotājus iepazīties ar tās jaunajām telpām.

Jaunā Ikšķiles pilsētas bibliotēka ir izvietota trīs stāvos, iekļaujot sevī bibliotēkas brīvpieejas krājuma zāles,  vietu brīvpieejas datoriem, pasākumu un mācību telpu,  atsevišķu zonu bērniem un jauniešiem, kur būs iespēja spēlēt galda spēles, lasīt un vienkārši pavadīt laiku, kluso lasītavu mācību un netraucētu darbu veikšanai.

Bibliotēkas aktīvā darbība un rīkotie pasākumi, kas pulcināja arvien vairāk apmeklētājus, radīja nepieciešamību pēc jaunām, plašākām telpām, kur piedāvāt ne tikai bibliotēkas pakalpojumus, bet kas kalpotu arī kā Ikšķiles sabiedriskais centrs, kur notiek apmācības, tikšanās, izstādes, vieta, kur saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Ikšķiles pilsētas bibliotēka ir ģimenes bibliotēka. Šeit var atrast iedvesmu, atbalstu un iespēju attīstīties. No 26. augusta bibliotēka tiks atvērta ierastajā darba laikā.

Ēka pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tā aprīkota ar ērtām uzbrauktuvēm un liftu iekštelpās.

Fotogrāfs: Vitolds Gabrāns