Ogre Ziņas, jaunumi
Latvijas Pasts pakomāts

Ogres novada pašvaldība ir gandarīta par rezultātu komunikācijā ar VAS “Latvijas Pasts” par pasta pakalpojumu tīkla saglabāšanu novada teritorijā, tai skaitā par Madlienas pasta nodaļu, kura vēl nesen bija iekļauta slēdzamo skaitā.

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības un VAS “Latvijas Pasts” panākto vienošanos, no šī gada 22. augusta, kad darbu beigs Ogres Mālkalnes prospekta pasta nodaļa, tās klienti pakalpojumus varēs saņemt Ogres pasta nodaļā Brīvības ielā 38, savukārt no 25. septembra Ogres pasta nodaļa no telpām Brīvības ielā pārcelsies uz tirdzniecības centru “Ogres Prestižs” Mednieku ielā 21/23, kas būs pieejama arī cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Attīstoties e-komercijas iespējām, mainījušies arī cilvēku paradumi. Kā informē VAS “Latvijas Pasts”, pasaulē, tai skaitā arī Latvijā, samazinās pieprasījums pēc universālā pasta pakalpojuma, bet pieaug nepieciešamība pēc operatīvas sūtījumu izsūtīšanas un saņemšanas. Lai to nodrošinātu saviem klientiem Ogrē, Latvijas Pasts uzstādījis četrus pakomātus – Rīgas ielā 23, Vidus prospektā 1, Kalna prospektā 2a un Mednieku ielā 1/23 – turklāt to skaitu paredzēts drīzumā papildināt vēl par diviem.

Informāciju sagatavoja Ogres novada pašvaldība, balstoties uz VAS "Latvijas Pasts" sniegto informāciju