2012. gada 6. novembrī starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Ogres novada pašvaldību tika parakstīta vienošanās par projektaNormatīvo aktu prasībām neatbilstošās Ogres novada Krapes pagasta izgāztuves „Pinkas” Nr.74528/3671/PPV rekultivācija”, Nr. 3DP/3.5.1.2.1/12/IPIA/VARAM/001, īstenošanu.

Projekta ietvaros tika veikta augstāk minētās atkritumu izgāztuves rekultivācija 0,46 ha platībā un novērsta vides kvalitātes turpmāka pasliktināšanās. Pēc rekultivācijas darbu pabeigšanas nākamajos gados tiks nodrošināšana vides kvalitātes kontrole (monitorings).

Projekta galvenās aktivitātes bija tehniskā projekta izstrāde, rekultivācijas būvdarbu izpilde, kā arī projekta publicitātes un sabiedrības informētības pasākumu nodrošināšana.

Projekta kopējās izmaksas bija LVL 31 472,85, kurās ietilpa tehniskā projekta izstrādes, saskaņošanas un ekspertīzes, autoruzraudzības, būvuzraudzības un būvdarbu veikšanas izmaksas.

2013. gada septembrī LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) veica pašvaldības maksājuma pieprasījuma un iesniegtās dokumentācijas pārbaudi. 27. septembrī pašvaldība no VARAM saņēma LVL 16 807,71, kas kopā ar iepriekš saņemto avansu LVL 9944,21, ir LVL 26 751,92 jeb 85% no projekta attiecināmajām izmaksām (Kohēzijas fonda līdzfinansējums). Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums projektam - LVL 4720,93 jeb 15% no attiecināmajām izmaksām.

Projektu Normatīvo aktu prasībām neatbilstošās Ogres novada Krapes pagasta izgāztuves „Pinkas” Nr.74528/3671/PPV rekultivācija, Nr. 3DP/3.5.1.2.1/12/IPIA/VARAM/001 līdzfinansē Eiropas Savienība.

Finansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir Ogres novada pašvaldība.

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Ieguldījums Tavā nākotnē!

Kohēzijas fonda un ES logo un Ogres novada ģerbonis