Satiksme, ceļi
Rūpnieku ielā veikti asfalta seguma frēzēšanas darbi

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka asfalta seguma frēzēšana 4 cm augstumā Brīvības un Rūpnieku ielas krustojumā tika veikta, lai nodrošinātu lietus kanalizācijas sistēmas izbūvi, taču 11. jūlijā visā krustojumā tiks izveidots jauns asfalta segums.

Rūpnieku ielas pārbūves darbi tika uzsākti 2018. gada 23. novembrī saskaņā ar būvprojektu. Darbus veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, ar kuru Ogres novada pašvaldība 2018. gada 14. maijā noslēdza līgumu par Rūpnieku ielas pārbūves būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību. Ielas pārbūves projekta īstenošana paredzēta astoņu mēnešu laikā no darbu uzsākšanas, neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Kopējā līguma summa ir EUR 1 029 630 bez PVN, t.sk. par būvprojekta izstrādi EUR 44 467,50, autoruzraudzību būvdarbiem EUR 16 747,50 un būvdarbiem EUR 968 415. Rūpnieku ielas pārbūves būvuzraudzību veic SIA “Liepavoti RE”.

Pievienotās saites