Rembates pagasts Sports Ziņas, jaunumi
Rembates sporta spēļu 2024 dalībnieki Rembates estrādē 20.07.2024.

20.jūlijā notikuši Rembates sporta svētki 2024, kuros visas dienas garumā dažādās disciplīnās spēkiem mērojās tie, kuriem sports ir neatņemama dzīves sastāvdaļa – volejbolā (13), basketbolā (4) un futbolā (5), no tām četras komandas cīnījās par labāko kopvērtējuma komandu (komandā ne vairāk par 7 dalībniekiem, kuri pārstāvēja visus trīs sporta veidus).

REZULTĀTI

Futbols

• 1.vieta - “Juris un dēli” (J.Jepifanovs, J.Balodis, M.Grāvītis, A.Žvagins, M.Počelits, R.Aleksejevs, R.Kazilaitis)
  • 2.vieta - “Suņi united” (R.Mazais, R.Rozītis, L.Ciematnieks, R.Brazuls, L.Siliņš, R.Grasis, G.Seņka)
  • 3.vieta - “Rembate” (D.Eižvertiņš, L.Eižvertiņš, A.Kusiņš, M.Vilcāns, G.Vilcāns, E.Šlusareks, E.Torsters)

Pludmales volejbols puišiem

• 1.vieta - “Smilškaste” (D.Eglītis, R.Macais)
  • 2.vieta - “Granātāboli” (J.Grīnbergs, A.Žadžiks)
  • 3.vieta - “Es jau zināju” (R.Panteļejevs, R.Krasovskis)

Pludmales volejbols meitenēm

• 1.vieta - “Čibriki” (E.Ūzule, P.Strupka)
  • 2.vieta - “Augstums” (N.Bremšmite, K.Reķe)
  • 3.vieta - “Nūģes” (A.Kaļva, R.Stepiņa)

Ielu basketbols

• 1.vieta - “Zandarts” (A.Delvers, E.Romoņenko, T.Adžiboja)
  • 2.vieta - “Rembate” (D.Eižvertiņš, E.Torsters, M.Vilcāns)
  • 3.vieta - “Juris un dēli” (R.Aleksejevs, J.Balodis, M.Grāvītis)
  • Veicināšanas balva - “Rembate 2” (D.Šlusareka, L.Eižvertiņš, G.Vilcāns)

Kopvērtējumā godalgotās vietas ieguva:

• 1.vieta - “Zandarts” (A.Delvers, J.Strazdiņš, M.Henke, M.Ozoliņš, E.Romoņenko, T.Žuks, T.Adžiboja)
  • 2.vieta - “Rembate” (D.Eižvertiņš, L.Eižvertiņš, A.Kusiņš, M.Vilcāns, G.Vilcāns, E.Šlusareks, E.Torsters)
  • 3.vieta - “Juris un dēli” “Juris un dēli” (J.Jepifanovs, J.Balodis, M.Grāvītis, A.Žvagins, M.Počelits, R.Aleksejevs, R.Kazilaitis)

Bērnu stafete: 1.vieta - R.Beinards, 2.vieta - A.Brokāne, 3.vieta - A.Alksne-Butkus.

Basketbola soda metieni: 1.vieta - D.Eižvertiņš, 2.vieta - A.Mednis, 3.vieta - T.Adžiboja.

Smaguma turēšana bērniem: 1.vieta - M.Alksne-Butkus, 2.vieta - M.Veiss, 3.vieta -A.Brokāne.

Smaguma turēšana pieaugušajiem: 1.vieta - S.Mickus, 2.vieta - J.Rumpis, 3.vieta - A.Okuņevs.

Šautriņas bērniem: 1.vieta - A.Mednis, 2.vieta - A.Brokāne, 3.vieta - A.Tihanovs.

Šautriņas pieaugušajiem: 1.vieta - J.Rumpis, 2.vieta - A.Okuņevs, 3.vieta - Kristīne Karlovska-Balode.

Disku golfs bērniem: 1.vieta - R.Beinarts, 2.vieta - D.Šlusareka, 3.vieta - A.Brokāne.

Disku golfs pieaugušajiem: 1.vieta - K.Vjaters, 2.vieta - L.Zarāne, 3.vieta - K.Dumpis.

Planks: 1.vieta - Matīss 2.vieta - E.Viļumsone, 3.vieta - Lāsma.

Vēlos pateikt lielu, lielu paldies Ogres novada pašvaldībai, Ogres novada sporta centram un atbalstītājiem: “Fazer Latvija”, “Rubeņi”, “Vētras 2”, R.Milleram, “Rembates šokolāde”, “Atvars R”, “Char Champs”, “Zarumi”, “Oškrogs” un “Liepukrogs”, gaļas nams “Ādaži”, tiesnešiem, skaņotājam B.Grīnbergam, A.Kaļvai, L.Losa, M.Ataram, individuālo disciplīnu atbildīgajiem un visiem, visiem, par lielo atbalstu pasākuma organizēšanā!

Pasākuma fotogrāfijas pieejamas Rembates pagasta pārvalde un kultūra sociālā tīkla facebook profilā

Informāciju sagatavoja Rembates pagasta pārvaldes vadītāja Liene Lazdiņa