Karjeras atbalsts

Projekta mērķis ir nodrošināt karjeras attīstības atbalsta pakalpojumu pieejamību vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, kā arī veicināt skolēnu informētību par tālākās izglītības iespējām un motivēt viņus veikt profesijas izvēli atbilstoši savām interesēm, spējām, sabiedrības un darba tirgus piedāvājumam un vajadzībām.

Projektu īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (www.viaa.gov.lv.) ar sadarbības partneriem Valsts izglītības satura centru, pašvaldību vai to apvienību, kuras ir atbildīgas par karjeras izglītības īstenošanu to padotībā esošajās izglītības iestādēs, vai izglītības pārvaldes, kurām pašvaldības ir deleģējušas attiecīgo funkciju un valsts dibinātās profesionālās izglītības iestādes, kurām piešķirts profesionālās izglītības kompetences centra statuss.

Projekta norisināsies līdz 2020.gada 31.decembrim. Par tā ieviešanu ar Ogres novada pašvaldību ir noslēgts sadarbības līgumus Nr. Nr.4.-8.3.3/48.

Piešķirtais finansējums Ogres novada pašvaldībai dalībai projektā 25121.92 EUR (periodā 01.03.-31.08.2017).

Finansējums katrā projekta ieviešanas gadā var mainīties. Tas tiek piešķirts atkarībā no izglītojamo skaita projektā iesaistītajās (izmēģinājumskolās) un neiesaistītajās izglītības iestādēs.