Pašvaldība
Politiski represētās personas var saņemt svētku pabalstu

Svētku pabalstus var saņemt Ogrē, Upes prospektā 16 – Sociālā dienesta garāžu bloka mācību telpā (Sociālā dienesta teritorijā pie vārtiem no Meža prospekta puses):

• 27. novembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00;
  • 30. novembrī no plkst. 15.00 līdz 18.00;
  • 1. decembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Lai saņemtu pabalstu, jāuzrāda politiski represētās personas apliecība. Ja veselības stāvokļa dēļ kāds no politiski represētajiem pats nevar ierasties, naudu var saņemt šo personu tuvinieki, uzrādot politiski represētās personas apliecību.

Novada pagastos piešķirtā pabalsta izsniegšana uzticēta politiski represēto kluba pagastu koordinatoriem.

Jau vēstīts, kas saskaņā ar Ogres novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 9/2016 “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem” Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā katrai Ogres novadā deklarētai politiski represētai personai pašvaldība piešķir svētku pabalstu 100 eiro apmērā. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad svētku pabalsta izsniegšanu novada pašvaldība ir uzticējusi Ogres politiski represēto kluba valdei.