Pašvaldība
Plānots elektroenerģijas atslēgums vairākos objektos Ogres centrā

17. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00:

• Brīvības iela 50 Mūzikas skola un garāža, kā arī ielu apgaismojums šajā adresē;
  • Brīvības iela 37 – PII “Cīrulītis” filiāle (bij. PII “Sprīdītis”);
  • Brīvības iela 35 – Ogres Centrālās bibliotēkas jaunās ēkas būvniecības vietā;
  • Zvaigžņu iela 4 – Ogres Centrālā bibliotēka;
  • Brīvības iela teritorija pie strūklakas iepretim Ogres novada pašvaldības ēkai;
  • Brīvības iela 44 – PMLP Ogres nodaļa, Zemesgrāmata u.c. iestādes šajā ēkā;
  • Brīvības iela 33 – Ogres novada pašvaldība un Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūra.

Saistībā ar elektroenerģijas pārtraukumu var tikt traucēta augstāk minētajās adresēs esošo iestāžu darbība.

18. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 16. plānots elektroenerģijas piegādes pārtraukums Brīvības ielā 47 (ielu apgaismojums).

AS “Sadales tīkli” arī informē:

• norādītais elektroenerģijas piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no remonta darbu ilguma;
  • neprognozējamu gadījumu (laika apstākļu, dabas stihiju, u.tml.) dēļ elektroenerģijas atslēgums var arī nenotikt.
  • elektroenerģijas piegāde var tikt atjaunota pirms norādītā laika bez iepriekšēja brīdinājuma.