Meitene balerīnas tērpā ar robotu rokās, interešu izglītība Ogres novadā

Ogres novada pašvaldība pirmo reizi apkopojusi un publicējusi visus novadā pieejamos interešu izglītības pulciņus bērniem un jauniešiem no zīdaiņa līdz pat divdesmit piecu gadu vecumam. Aicinām izvēlēties sev vai savam bērnam kādu no vairāk nekā 500 pulciņiem īpaši izveidotā vietnē mājas lapā onizglitiba.lv!

Piedāvājums visām vecuma grupām

Interešu izglītības pulciņi pieejami visu vecumu bērniem un jauniešiem – tā pirmsskolas vecuma bērniem pieejams 131 interešu izglītības pulciņš, 1. - 6. klašu skolēniem 368 pulciņi, bet 7. - 12. klašu skolēniem 260 pulciņi. 34 pulciņi pieejami jauniešiem līdz 25 gadu vecumam, tādējādi sniedzot jauniešiem iespēju izkopt intereses un talantus arī pēc skolas beigšanas.

Piedāvājums dažādām interesēm

Piedāvājums apmierina dažādas bērnu un jauniešu intereses – 234 pulciņi piedāvāti kultūrizglītības jomā, 116 sporta un fiziskās aktivitātes jomā, 78 STEM jomā, 68 sociālajā un pilsoniskajā jomā, 7 mazākumtautību valodu un kultūrvēstures jomā.

Gan pašvaldības, gan privātie pakalpojumu sniedzēji

Nozīmīgi, ka pirmo reizi apkopota informācija par visām Ogres novada interešu izglītības iespējām – gan izglītības iestāžu un kultūras organizāciju piedāvātajām, gan privāto interešu izglītības pakalpojumu sniedzēju sarūpētajām. Iespējams apskatīt gan bezmaksas, gan maksas interešu izglītības pulciņus, kā arī pulciņus, kuriem piemērota maksas atlaide.

Ilgstošs un rūpīgs darbs

Plašais un daudzveidīgais interešu izglītības piedāvājums ir vairāku gadu darba rezultāts. Arī šogad interešu izglītības pulciņu klāsts ir pieaudzis, un pulciņi ir arvien kvalitatīvāki. Šogad novada izglītības darbinieku saime ir panākusi, ka vairums - teju 300 - pulciņu ir pieejami visiem interesentiem, ne tikai konkrētās izglītības iestādes bērniem un jauniešiem.

Priecājoties par izglītības jomas darbinieku kopējiem panākumiem, Ogres novada pašvaldība izveidojusi interaktīvu pulciņu izvēles vietni, lai katrs novada bērns un jaunietis varētu atrast savām interesēm atbilstošāko pulciņu.

Izvēles vietne ir TE.

Izvēlies pulciņu tagad!