Pašvaldība
Piešķirs finansējumu no budžeta neparedzētiem gadījumiem divu aktivitāšu īstenošanai

Pašvaldības dome nolēma atbalstīt ēkas fasādes Bumbieru ielā 9, Ogresgalā pārbūvi, izveidojot ieejas durvis. Atbilstoši Ogresgala pagasta pārvaldes vadītājas Ilzes Čiščakovas iesniegumā norādītajam jaunās ieejas durvis bērniem un jauniešiem nodrošinās drošu un ērtu iekļuvi Ģimenes atbalsta dienas centrā, kas atrodas ēkas 3. stāvā, kā arī lietderīgu ēkas telpu 1. stāvā, kur paredzēts ierīkot aptieku, izmantošanu. Ēkas fasādes Bumbieru ielā 9, Ogresgalā pārbūvei tika piešķirti līdzekļi 3 125 eiro apmērā.

Savukārt pēc Ogres novada pašvaldības pasūtījuma izstrādātajā būvprojektā par gājēju tuneļa zem sliežu ceļiem starp Mālkalnes prospektu un Skolas ielu izbūvi ir paredzēta gaismas reklāmas logo izvietošana. VAS “Latvijas Dzelzceļš”, ar kuru Ogres pašvaldībai ir noslēgts līgums par minētā tuneļa izbūvi, norāda, ka Ogres novada pašvaldībai ir jāizstrādā, jāizgatavo un jāuzstāda būvprojektā paredzētā Ogres pilsētas logo gaismas reklāma katrā sliežu ceļu pusē. Gaismas reklāmas uzstādīšana jāveic līdz objekta nodošanai ekspluatācijai, tas ir, līdz šī gada novembrim. Lai nodrošinātu divu gaismas logo kubu dizaina izstrādi un izgatavošanai jaunā gājēju tuneļa galos, dome nolēma piešķirt 11 000 eiro.