PA "Ogres komunikācijas" Sports
Peldbaseina “Neptūns” darbība netiek pārtraukta

Līdz ar valdības otrdien, 13. oktobrī, pieņemtajiem ierobežojumiem valstī Covid-19 izplatības samazināšanai, peldbaseina “Neptūns” Iekšējie kārtības noteikumi COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai tiek papildināti ar šādiem nosacījumiem:

• līdz garderobei apmeklētājiem nepieciešams lietot sejas masku (izņemot bērnus līdz 13 gadiem);
  • lielajā baseinā var uzturēties ne vairāk kā 30 cilvēki;
  • nenotiks sporta nodarbības grupās.

Atgādinām, ka noteikumu darbības laikā peldbaseins “Neptūns” nenodrošinās saunas un pirts pakalpojumus.

Jau informējām, ka 2020. gada 1.septembrī stājās spēkā jaunais Ogres novada pašvaldības aģentūras „Ogres komunikācijas” maksas pakalpojumu cenrādis. Ar peldbaseina “Neptūns” cenrādi var iepazīties Ogres novada mājas lapā (skatīt ŠEIT).

Apmeklējot peldbaseinu, vairākām Ogres novada iedzīvotāju kategorijām, uzrādot Ogres novadnieka karti, ir iespēja izmantot atlaides, dažām pat 100% apmērā. Lai plašāk iepazītos ar Ogres novada Sociālais dienesta piešķirtajiem pakalpojumiem, lūdzam apskatīt Ogres novada pašvaldības aģentūras „Ogres komunikācijas” maksas pakalpojumu cenrādi, kā arī informācija par atlaižu izmantošanas nosacījumiem pieejama ŠEIT.

Katru peldbaseina “Neptūns” apmeklētāju lūdzam iepazīties ar peldbaseina “Neptūns” Iekšējiem kārtības noteikumiem COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Atgādinām, ka iegādātos peldbaseina “Neptūns” abonementus, kas bija spēkā uz 2020. gada 13. martu, varēs izmantot trīs mēnešu laikā no peldbaseina “Neptūns” 2020./2021. gada peldēšanas sezonas sākuma.

Informāciju sagatavoja Ogres novada pašvaldības aģentūra „Ogres komunikācijas”