Detālplānojums zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov.

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2024. gada 30. maija lēmumu “Par detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., 1.0. redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai nodota detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., (turpmāk – Detālplānojums) 1.0. redakcija.

Publiskā apspriešana norisināsies no 2024. gada 18. jūnija līdz 16. jūlijam.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2024. gada 2. jūlijā plkst. 18:00 Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas, Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., Lielajā zālē (3. st.).

Ar Detālplānojuma 1.0. redakciju elektroniskajā formātā var iepazīties Pašvaldības oficiālās tīmekļa vietnes www.ogresnovads.lv sadaļā “Publiskās un sabiedriskās apspriešanas” un Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv/.

Detālplānojuma 1.0. redakcija papīra formātā pieejama Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., telpās.

Rakstiskie priekšlikumi un ierosinājumi publiskās apspriešanas laikā sūtāmi pa pastu vai iesniedzami Pašvaldības Centrālās administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā,  Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., LV-5001. Elektroniski parakstīti iesniegumi līdz 2024. gada 16. jūlijam nosūtāmi uz elektronisko pastu ogredome@ogresnovads.lv, norādot “Detālplānojums zemes vienībai Klusajā ielā 28”.

Lai saņemtu konsultāciju, lūdzam sazināties ar Pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas telpisko plānotāju Jevgēniju Duboku: tālr.: 65046174, e-pasta adrese: jevgenijs.duboks@ogresnovads.lv.

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa (1) – Teritorijas plānotā izmantošana

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa (2) –Inženierkomunikāciju izvietojuma shēma

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa (3) – Zemes ierīcības projekts

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa (4) –Transporta kustības shēma

Detālplānojuma zemes vienībai Klusajā ielā 28, Ogrē, Ogres nov., Paskaidrojuma raksts.