Ogre Ziņas, jaunumi
Mālkalne

Ogres novada pašvaldībā saņemts daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Mālkalnes prospektā 7, Ogrē, dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas iesniegums ar lūgumu pārskatīt daudzdzīvokļu dzīvojami mājai noteikto funkcionāli nepieciešamo zemes gabalu un saņemts iesniegums no daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Mālkalnes prospektā 13, Ogrē, dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas iesniegums par atsavināšanas tiesības izmantošanas procesa uzsākšanu.

Saskaņā ar likuma “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju” 85. panta otro daļu,  ja ir saņemts kaut viens ierosinājums par dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu, pašvaldība vienlaikus izvērtē arī citu dzīvojamām mājām funkcionāli nepieciešamo zemes gabalu pārskatīšanas nepieciešamību attiecīgā kvartāla robežās.

Funkcionāli nepieciešamo zemes gabalu pārskatīšana veicama daudzdzīvokļu mājām Mālkalnes prospektā 5, Mālkalnes prospektā 7, Mālkalnes prospektā 9, Mālkalnes prospektā 11, Mālkalnes prospektā 13, Mālkalnes prospektā 15, Mālkalnes prospektā 19, Mālkalnes prospektā 21 un Mālkalnes prospektā 23, Ogrē, kas atrodas uz zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7401 002 0020.

Saskaņā ar Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likuma 5. panta 6. punktu atsavināšanas tiesības izmantošanas procesu turpina pēc tam, kad pieņemts lēmums par funkcionāli nepieciešamā zemesgabala pārskatīšanu.

Iesaistītajām personām ir tiesības sešu nedēļu laikā no publicēšanas brīža izteikt viedokli par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu, iesniedzot Ogres novada pašvaldībā Klientu apkalpošanas centrā, Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., vai nosūtot elektroniski parakstītu e-pastā uz ogredome@ogresnovads.lv.

Sīkāka informācija par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu:

Tatjana Deņisova (tālr. nr. 65071178)