Ikšķile Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ikšķiles telpiskie dati

Ogres novada pašvaldībā saņemts daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Rīgas ielā 33, Ikšķilē, Ogres novadā (turpmāk – Māja Nr.33 Ikšķilē), dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas iesniegums par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala noteikšanu, kam pievienots dzīvokļu īpašnieku lēmums par atsavināšanas tiesības izmantošanas procesa uzsākšanu Mājai Nr.33 Ikšķilē.

Saskaņā ar Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likuma 5. panta 4. punktu Lēmums par atsavināšanas tiesības izmantošanas procesa uzsākšanu ir tiesiskais pamats, lai pašvaldība, kuras administratīvajā teritorijā atrodas daudzdzīvokļu dzīvojamā māja, pieņemtu lēmumu par daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu.

Komisijas 2024 . gada 15. augusta sēdē ir pieņemts lēmums Nr. K.5-9.3/5 par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala  noteikšanas/pārskatīšanas uzsākšanu Mājai Nr.33 Ikšķilē, Ogres novadā.

Iesaistītajām personām ir tiesības līdz 2024. gada 25. oktobrim izteikt viedokli par funkcionāli nepieciešamā zemes gabalu daudzdzīvokļu mājai Rīgas ielā 33, Ikšķilē iesniedzot papīra formātā Ogres novada pašvaldībā Klientu apkalpošanas centrā, Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., vai nosūtot elektroniski parakstītu e-pastā uz ogredome@ogresnovads.lv.

Sīkāka informācija par funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanu: Tatjana Deņisova (tālr. nr. 65071178).