Ziņas, jaunumi Pašvaldība
Logo

“… ir viegli mācīties no tāda cilvēka, kas māca mūs ar savu piemēru, nevis ar gudru vārdu palīdzību, ir viegli noteikt ceļa virzienu, ja ir kāds, kas rāda mums ceļojuma karti un palīdz atrast tās takas, kas visdrošāk noved pie mērķa, ir brīnišķīgi, ja ir kāds, kas uzslavē mūs tad, kad esam bijuši vislabākie” (M. Engelbreita)

Ogres novada Izglītības pārvalde saka lielu PALDIES SIA “Fazer Latvija” kolektīvam par  dāvaniņām  Ogres novada izglītības iestāžu pirmo klašu skolēniem.

Uzņēmuma nesavtība, brīnišķīgā attieksme  un dāsnums  vairāku gadu garumā ir apliecinājums tām cilvēciskajām īpašībām, ko katrs skolotājs vēlas iedzīvināt savos skolēnos.

Īpašs PALDIES par atsaucību, rūpēm un ieguldīto darbu SIA “Fazer Latvija”komunikācijas konsultantei Lienei Zarečanskai.