Pašvaldība Aktuālais par Covid - 19
Pašvaldības iestādes ārkārtējās situācijas laikā strādās attālināti

Saskaņā ar rīkojumu Ogres novada pašvaldības centrālajai administrācijai “Ogres novada pašvaldība”, tai skaitā Tūrisma informācijas centram, pagastu pārvaldēm, pašvaldības aģentūrai “Ogres komunikācijas” un SIA “Ogres Namsaimnieks” ar 2020. gada 9. novembri uz ārkārtējās situācijas laiku pašvaldības klientu apkalpošanu nodrošinās tikai attālināti.

Apmeklētāju apkalpošana klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tiks organizēta tikai tad, ja iesnieguma vai sūdzības izskatīšanu nav iespējams nodrošināt rakstveidā vai attālināti (tai skaitā izmantojot videokonferenci) un iesnieguma izskatīšana ir saistīta ar nozīmīgu personas tiesību aizskārumu un objektīvu steidzamību.

Iestāžu kases uz ārkārtējās situācijas laiku tiek slēgtas, maksājumus var veikt, izmanotojot telefonbankas vai internetbankas pakalpojumus. Soda nauda par maksājumu kavējumu ārkārtējās situācijas laikā attiecībā uz pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem netiks iekasēta.

Rīkojumā noteiktā prasība nodrošināt pašvaldības pakalpojumus attālināti netiek attiecināta uz tiem gadījumiem, kad Ogres novada sociālais dienests, Ogres novada pansionāts, Ogres novada bāriņtiesa, pašvaldības izglītības iestādes, Ogres novada sporta centrs, Ogres Vēstures un mākslas muzejs un Ogres Centrālā bibliotēka savā darbībā ievēro speciālos Ministru kabineta un attiecīgās nozares ministrijas izdotos noteikumus iestādes pakalpojumu sniegšanai ārkārtējās situācijas laikā.

Iestāžu vadītājiem ir uzdots izvērtēt klātienes sanāksmju rīkošanas nepieciešamību, tās aizstājot ar attālinātām sanāksmēm. Gadījumā, ja tas nav iespējams, visiem sanāksmes dalībniekiem sanāksmes laikā izmantot mutes un deguna aizsargmaskas un starp sanāksmes dalībniekiem ievērot divu metru fizisko distancēšanos.

No 2020. gada 9. novembra uz ārkārtējās situācijas laiku SIA “Ogres Namsaimnieks” un pagastu pārvaldēm uzdots norobežot brīvam apmeklējumam publiskos bērnu rotaļu laukumus un skeitparkus.

Ierobežojošie pasākumi tiek noteikti ar vienu mērķi – ierobežot Covid-19 infekcijas izplatību un pasargāt iedzīvotājus no saslimšanas ar šo vīrusu.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret valstī un pašvaldībā noteiktajiem ierobežojumiem un stingri tos ievērot, lai saudzētu sevi un savus līdzcilvēkus.

Ar Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centru var sazināties, zvanot uz 65071160.