Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogrē atvērts profilakses punkts

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 29. septembrī dome pieņēma lēmumu nodot SIA tiptip.lv bezatlīdzības lietošanā telpu Mālkalnes prospektā 30.

Ogres novada pašvaldībā saņemts SIA tiptip.lv iesniegums ar lūgumu uz 5 gadiem nodot telpu Mālkalnes prospektā 30 bezatlīdzības lietošanā tiptip.lv produkcijas klātienes tirdzniecībai, uzglabāšanai, fotografēšanai, saiņošanai, pasākumu organizēšanai cilvēkiem no sociāli mazāk aizsargātām grupām kā apmācību un biroja telpu. Likuma ietvaros pašvaldībai ir tiesības nodot šo telpu bezatlīdzības lietošanā, jo SIA tiptip.lv no 2021. gada 15. aprīļa piešķirts sociālā uzņēmuma statuss ar mērķi veicināt sociāli mazāk aizsargātu personu radīto produktu realizāciju, ienākumu palielināšanos un dzīves kvalitātes uzlabošanu.

Dome pieņēma lēmumu nodot telpu bezatlīdzības lietošanā SIA tiptip.lv, kamēr tai ir sociālā uzņēmuma statuss, bet ne ilgāk kā uz pieciem gadiem.