Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogre, Brīvibas iela 36

Ogres novada pašvaldība, izskatot biedrības “Ogres novada pilsoniskās sadarbības un attīstības biedrība” šī gada 22. februārī saņemto pieteikumu par sapulces rīkošanu 23. februārī no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 Brīvības ielā 36, Ogrē, pieņēmusi lēmumu izsniegt atļauju šī pasākuma rīkošanai.

Izvērtējot pieteikumā sniegto informāciju, pašvaldība secina, ka sapulces organizatori ir ievērojuši likuma “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” prasības, ir novērsti likuma apdraudējumi, kas bija saistīti ar plānotās sapulces rīkošanu, un nesaskata iemeslu atļaujas neizsniegšanai.

Biedrībai “Ogres novada pilsoniskās sadarbības un attīstības biedrība” ir jāpublicē paziņojums par aicinājuma ierasties maskās atsaukšanu un aicinājumu dalībniekiem pasākuma laikā ievērot Likumā noteikto kārtību sapulcēs.