Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres novada Zelta kāzu pāru kopbilde 31.05.2024

31. maijā Ogres novada Kultūras centrā Ogres novada pašvaldības organizētajā svinīgajā pasākumā tika godināti Ogres novada Zelta kāzu jubilāri – laulātie pāri, kuri šogad atzīmē savu 50. laulības gadadienu.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, uzrunājot jubilārus, sacīja: “Valsts pamats ir stipras, tradicionālas ģimenes.”  Sakot sirsnīgus apsveikuma vārdus, E. Helmanis arī aicināja svinēt Ģimenes dienu 1. jūnijā, uzsverot, ka jubilāri ir piemērs Ogres novadam, kas nes un uztur ģimenes vērtības.

Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vita Leimane apsveikuma uzrunā stiprajiem pāriem novēlēja: “Lai jūsu mīlestības stāsts turpinās vēl daudzus gadus!”

Stipro pāru godināšanas pasākumam bija pieteikušies Ogres novada 11 pāri, kuri savu laulību reģistrēja pirms 50 gadiem:

• Voldemārs un Nadežda Zariņi (laulība reģistrēta 1973. gada 23. jūnijā);
  • Vladimirs un Irēna Ivčenko (laulība reģistrēta 1973. gada 11. augustā);
  • Jānis un Lilija Tošēni (laulība reģistrēta 1973. gada 18 .augustā);
  • Mārtiņš un Zina Budahi (laulība reģistrēta 1973. gada 15. septembrī);
  • Andris un Vija Šterni (laulība reģistrēta 1973. gada 15. septembrī);
  • Jānis un Edīte Žurēviči (laulība reģistrēta 1973. gada 27. oktobrī);
  • Andris Ļoļa un Ināra Lielmeža (laulība reģistrēta 1973. gada 27. oktobrī);
  • Vitolds un Anita Gavriči (laulība reģistrēta 1973. gada 17. novembrī);
  • Jānis un Daina Drujas (laulība reģistrēta 1973. gada 15. decembrī);
  • Voldemārs un Anita Šablovski (laulība reģistrēta 1974. gada 30. martā Tukumā);
  • Juris un Gaida Līcīši (laulība reģistrēta 1974. gada 30. martā Ogrē).

Jubilāri parakstījās Goda grāmatā un saņēma dāvanu no pašvaldības.

Pasākumu vadīja aktieri Marija Bērziņa un Mārtiņš Brūvers, kuri kopā ar pianistu Emīlu Zilbertu veltīja kāzu jubilāriem sirsnīgus, muzikālus sveicienus, kā arī Imanta Ziedoņa un Vizmas Belševicas dzejas rindas.