Sports
Pasākumā "Vingro vesels Ogrē" iespēje iepazīt vingrošanas sistēmu pilates

Pilates ir vingrošanas sistēma, kura īpaši uzmanību pievērš mugurkaula veselībai, tam svarīgo dziļo muskuļu struktūru spēka un izturības attīstībai. Lielākā daļa vingrinājumu tiek izpildīti horizontālā stāvoklī, tā nodrošinot proporcionālu spēku sadalījumu visā ķermenī, pasargājot no iespējamām traumām. Vingrinājumu izpilde var notikt bez speciāla aprīkojuma, tomēr nodarbības iespējams dažādot, izmantojot dažādā lieluma bumbas, pretestības gumijas, Pilates riņķi vai rullīti.  Tajā pašā laikā šī vingrošanas sistēma sniedz fizisko un emocionālo līdzsvarotību un možumu. Pasākumā būs iespēja izmēģināt un izbaudīt dažādu skolu/pieeju Pilates profesionālu treneru vadībā.

Dalība pasākumā bez maksas. OBLIGĀTA pieteikšanās oveseliba@ogresnovads.lv. Ja nepieciešams vingrošanas paklājiņš, piesaki pieteikumā.

“Vingro vesels Ogrē” programma:

Lielā zāle

8.30 Michael King Pilates vadīs Judīte Stāvus (Oveselība)

9.30 Lolit`s Legasy pilates metodes vidēja līmeņa nodarbību vadīs Līga Kalniņa (Daba Yoga studija Ķīpsalā)

10.30 Pilates ar mazo inventāru (mazās bumbas) vadīs Linna Ostrovska (piyo studio pilates & yoga by Linna Ostrovska)

11.30 Michael King Spirales pilates vadīs Zigismunds Āboliņš (sporta klubs Centrs un Latvijas bodyART skola)

Mazā zāle

9.30 nodarbība kopā ar fizioterapeitu Kristapu Dvēselīti