Izglītība Aktuālais par Covid - 19
Palīdzēsim ikvienam skolēnam mācīties attālināti!

Lai attālināto mācīšanos varētu nodrošināt, ir nepieciešams atbilstošs tehnoloģiskais nodrošinājums, diemžēl ne katrā ģimenē ir dators. Arī tad, ja dators ir, bet ģimenē ir vairāki skolēni, tad tik un tā ir par maz, lai attālinātā mācīšanās varētu notikt.

Ogres novada pašvaldība aicina uzņēmumus, iestādes un privātpersonas palīdzēt, ziedojot, dāvinot vai nododot lietošanā datorus, lai ikviens skolēns varētu pilnvērtīgi iesaistīties attālinātās mācīšanās procesā.

Šo palīdzības akciju novada skolēniem koordinē Ogres novada izglītības pārvalde. Ja esat nolēmuši ziedot, dāvināt vai nodot lietošanā datorus, lūgums sazināties ar Ogres novada izglītības pārvaldes vadītāja vietnieci Sandru Grunti, tālr. 65055382, e-pasts sandra.grunte@ogresnovads.lv.