Aktuālais par Covid - 19
Padies par atbalstu un līdzdalību skolēnu pusdienu izdalē!

Tas ir liels un laikietilpīgs darbs, kurā iesaistīts liels skaits pašvaldības, tās iestāžu darbinieku. Ogres novada pašvaldība pateicas visiem, kas palīdz nodrošināt pusdienas katru darba dienu, nezaudējot pozitīvu attieksmi un sapratni šajā sarežģītajā laikā.

Domes priekšsēdētājs Egils Helmanis uzsver: “Ogres novada dome dala brīvpusdienas gandrīz 1500 bērniem. Tas nebūtu iespējams, ja mums nebūtu tik daudz palīdzīgu roku. Gribu pateikt lielu paldies gan pašvaldības darbiniekiem, gan iestāžu darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas piedalās procesā. Tas ir ļoti svarīgi - kad vecāki ir darbā vai aizņemti ar tālmācību, jo lielākais slogs tagad ir uz viņu pleciem un nav laika pagatavot ēst, lai bērni var paēst siltu ēdienu. Liels, liels jums PALDIES!"

Liels paldies arī skolēniem un viņu vecākiem par sapratni arī brīžos, kad kaut kas nav labi! Pusdienu piegāde pašvaldībai ir jauna pieredze, kas nes līdzi jaunus izaicinājumus un problēmas, kuras jārisina.

PALDIES

Ogres novada pašvaldībai

Ogres novada izglītības pārvaldei

Ogres starpnovadu izglītības iestāžu arodorganizācijai

Ogres novada Sociālajam dienestam

Suntažu vidusskolai

Taurupes pagasta pārvaldei

Taurupes pamatskolai

Atgādinām, ka Ogres novada pašvaldības brīvpusdienas var saņemt:

• visu Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu 1. – 4. klašu skolēni, kas deklarēti Ogres novadā;
  • Ogres novadā deklarētiem skolēniem ar invaliditāti, skolēniem no ģimenēm ar trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes vai daudzbērnu ģimenes statusu;
  • visi Ogres novadā deklarētie Ķeipenes pamatskolas un Taurupes pamatskolas 5. – 9. klašu skolēni;
  • Ogres novadā deklarētie 1. – 12. klašu izglītojamie, kas nāk no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm neatkarīgi no minēto izglītojamo izglītības ieguves formas vai vietas;
  • Ogres novada izglītības iestāžu pirmsskolas izglītojamajiem ar invaliditāti vai kas nāk no trūcīgas, maznodrošinātas vai daudzbērnu ģimenes un ir deklarēti Ogres novadā un apgūst pirmsskolas izglītības programmu pašvaldības izglītības iestādēs.

Pievienotās saites