ES, ELFLA un LEADER logo

Šā gada jūnijā ir noslēdzies projekts „Brīvdabas pulcēšanās vietas izveide Ogres novada Līčupē”. Tas realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai” Lauku attīstības programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.

Estrāde Līčupē

Projekta mērķis bija izveidot Līčupes ciema iedzīvotājiem brīvdabas pulcēšanās vietu, lai veicinātu Mazozolu pagasta iedzīvotāju iesaistīšanos pagasta sabiedriskajās aktivitātēs.

Projekta aktivitātes bija saistītas ar skatuves grīdas atjaunošanu tās sākotnējā atrašanās vietā, izmantojot vecos pamatus, atbalsta sienas uzstādīšanu, kā arī 80 skatītāju sēdvietu izveidošanu – šo darbu izpildi līgumā noteiktajā termiņā nodrošināja zemnieku saimniecību „Strautmaļi”.

Pēc skatuves atjaunošanas darbu pabeigšanas Mazozolu pagasta pārvalde ir veikusi apkārtējās teritorijas labiekārtošanu.

Jau 23. jūnijā šajā vietā uz Līgo pasākumu sanāca Mazozolu pagasta iedzīvotāji.

Projekta kopējās izmaksas bija Ls 6100.00, bet attiecināmās izmaksas – Ls 5000.00.

Projekta ieviešanu nodrošināja Ogres novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu vadītāja Rita Grāvīte, kura strādā ESF darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.3.1. aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros sadarbībā ar Mazozolu pagasta pārvaldi.

Eiropas Sociālā fonda un Eiropas Savienības logo