Sports
“Ogres Vilki” florbolisti revanšējas Valmierai
Saite uz fotogaleriju

Sestdienas vakarā ogrēniešu virslīgas vienība atzina “FBK Valmiera” komandas pārākumu ar rezultātu 5:10 (2:4 2:1 0:5), bet svētdienas vakarā U14 komanda ar rezultātu 3:2 (1:1 1:0 1:1) pieveica vienaudžus no “Valmiera BSS” komandas.

“Ogres Vilki” – “FBK Valmiera” spēles 7. minūtē rezultātu atklāja mājinieki pēc precīza Mārtiņa Broka bumbiņas raidījuma. Spēles 13. minūtē ogrēnietis Elvijs Jankovskis pēc Markusa Januševska piespēles izlīdzināja rezultātu un tikai 30 sekundes vēlāk, pēc Stefana Roberta Dimzas, piespēles panāca 2:1 Ogres komandas labā. Divas minūtes valmierieši, izmantojot aizturēto sodu, rezultātu izlīdzināja un līdz perioda beigām vēl palielināja pārsvaru par diviem punktiem. Pirmais periods noslēdzās 2:4 mājinieku labā.

Spēles otrajā periodā tika zaudēti 5 vārti, bet turpinājumā Edgars Birkenfelds pēc Kristera Januševska piespēles guva ogrēniešiem 3. vārtus, bet Elvijs Jankovskis pēc Markusa Januševska guva savus 3. vārtus šajā spēlē. Otrais periods noslēdzās ar cerīgu rezultātu 4:5 valmieriešu labā.

Spēles trešajā periodā Ogres komanda iekrita vairākas reizes uz pretuzbrukumiem. Lai arī Elvijs Jankovskis guva savus ceturtos vārtus spēlē, tas nepalīdzēja izglābties “Ogres Vilki” komandai no zaudējuma 5:10. “Ogres Vilki” rindās par labāko spēlētāju atzina Elviju Jankovski ar 4 vārtiem, bet ar divām piespēlēm izcēlās Stefans Roberts Dimza un Markuss Januševskis. Labākais spēlētājs pretinieku rindās bija pirmo vārtu autors Mārtiņš Broks ar 3 vārtu guvumiem, bet rezultatīvākais Ints Vilks ar 3 vārtu guvumiem un 1 rezultatīvu piespēli.

Svētdienas vakarā, laikā, kad esam raduši skatīt virslīgas spēli Ogres 1. vidusskolas sporta zālē “Ogres Vilki” U14 komanda uzņēma “Valmieras BSS” komandu. Spēle bija samērā vienmuļa un lēna. Pirmos vārtus spēles 13. minūtē, nodemonstrējot individuālo meistarību, guva Normunds Skučers. 20 sekundes pirms perioda beigām valmieriešu tālmetienu meistars Ričards Riba izlīdzināja rezultātu 1:1.

Otrā perioda 6. minūtē Rihards Avots guva otros vārtus ogrēniešu labā. Lai arī Ogres komanda bija manāmi aktīvāka un vairāk uzturējās viesu aizsardzības zonā, vārtus gūt šajā periodā vairs neizdevās.

Trešajā periodā “Ogres Vilki” komanda ieguva iespēju spēlēt vairākumā, lai gan tas nāca par sliktu, jo Valmieras spēlētājs izskrēja pretuzbrukumā viens pret vienu ar vārtsargu, un to apturēt izdevās vien pārkāpjot noteikumus, par ko tika piešķirts soda metiens. Ričards Riba to aukstasinīgi realizēja, atjaunojot neizšķirtu spēles rezultātu 2:2. Spēles 39. minūtē Patriks Cinītis pēc Kārļa Stukāna piespēles guva uzvaru nesošos vārtus. Patriks arī tika atzīts par spēles labāko spēlētāju “Ogres Vilki” rindās. “Valmiera BSS” komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Ričards Riba ar diviem vārtiem (viņš arī bija guvis vienus vārtus iepriekšējās dienas spēlē pret Ogres virslīgas komandu), bet par labāko spēlētāju Valmieras komanda atzina Ilvi Pētersonu.

“Ogres Vilki” U14 komanda ar 11 punktiem 4 spēlēs ierindojas 1. vietā 1. divīzijā.

Nākamajā nedēļā varēsim sekot līdzi “Ogres Vilki” kluba spēlēm. 8. novembrī U14 komanda dodas uz Kocēniem, lai tur plkst. 17.00 tiktos ar vietējo un labi zināmo “Rubene/KSS” komandu, bet U11 komanda 9. novembrī dosies uz Cēsīm, kur tiksies ar “Rubene/KSS”, “FS Sigulda”, “Valmiera BSS” un vietējo “CPSS/Lekrings” komandu.

“Ogres Vilki” klubu atbalsta Ogres novada pašvaldība, BSW Latvia, Autociems, Rozes bode, Macron Latvia, Fazer Latvija, minerālūdens Mangaļi, Oxdog – florbolaveikals.lv, Fazer Latvija un nrg4strong.com.

Informāciju sagatavoja Andris Stukāns, florbola komanda “Ogres Vilki”