Izglītība Ziņas, jaunumi
Ogres Valsts ģimnāzijā tapusi “Sakaru stacija”

Sākoties jaunajam mācību gadam, vienā no centrālajiem Ogres Valsts ģimnāzijas gaiteņiem piedzīvotas pārmaiņas. Turpmāk skolēniem būs iespēja pulcēties atpūtas stūrītī pie stundu saraksta, kas aprīkots ne vien ar ērtām mēbelēm, bet arī uzlādes iespēju – 10 kontaktligzdām, vairāk nekā 20 USB un 10 USB-C uzlādes kontaktiem.

Šādu iespēju ģimnāzistiem sniedza dalība Ogres novada pašvaldības projektu konkursā “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”, kā arī Ogres Valsts ģimnāzijas skolotājas, projekta koordinatores, Aijas Sirsniņas iniciatīva, kas ļāva iegūt iecerēto pašvaldības atbalstu – 1995,00 eiro apmērā.

Projekta tapšanā piedalījās arī līdzšinējais skolas pašpārvaldes prezidents Kārlis Palsāns, pārstāvot jauniešu intereses, kā arī vecāku komanda, kas veltīja laiku un zināšanas šī projekta tapšanā – Eva Bičkovska, Uģis Grīnbergs un Matīss Palsāns. Tāpat īpašu paldies vēlamies teikt uzņēmumam SIA " I2 Factory", kas neskatoties uz materiālu cenu pieaugumu, sponsorēja vairāk nekā 500 eiro, lai īstenotu sākotnējo ieceri par sienas paneļiem.

Paralēli projektam, Ogres Valsts ģimnāzija par budžeta līdzekļiem nodrošināja arī griestu izbūvi un nomaiņu, kolonnu krāsojuma atjaunošanu, kā arī elektrības pievada izbūvi kolonnās.

Mēs ceram, ka šī atpūtas vieta jauniešiem kalpos kā iedvesma, ka ērtas un mūsdienīgas vides veidošana ir viņu pašu rokās. Tāpat mēs aicinām ikvienu būt līdzatbildīgam par “Sakaru stacijas” ilgtspēju, rūpējoties gan par mēbeļu dzīves ilgumu, gan savstarpējo skolēnu sadarbību un kopā būšanu.

Foto: Renāte Kalniņa, Monta Pupina, Daniela Fedukoviča un latviešu valodas un literatūras skolotāja Svetlana Sermule.