Izglītība Ziņas, jaunumi
Ogres Valsts ģimnāzijas jaunā ēka

Ogres Valsts ģimnāzijā (OVĢ) saņemts negaidīti liels pieteikumu skaits nākamajam mācību gadam, kas būtiski pārsniedz pašlaik pieejamo vietu skaitu. Pārsvarā pieteikušies Ogres novadā deklarētie, kā arī jaunieši no citiem novadiem.

Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis ar prieku atzīst: “Šis notikums ir apliecinājums tam, ka esam pieņēmuši īsto lēmumu, izvēloties uzcelt jaunu, skaistu un modernu skolu, kurā vēlas strādāt zinoši skolotāji un svarīgākais – vēlas mācīties jaunieši.”

Lai risinātu situāciju un dotu iespēju mācīties OVĢ pēc iespējas lielākam skolēnu skaitam, Ogres novada izglītības pārvalde izteikusi priekšlikumu, kas apstiprināts OVĢ – izveidot vēl vienu paralēlklasi, kas pēc skaita OVĢ būs jau devītā.

Ogres novada izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs secina: “Vecāki un paši izglītojamie balso ar savām izvēlēm. Tieši šādā veidā mēs varam pārliecināties, ka ticis izvēlēts pareizs attīstības ceļš Ogres novadā”.

Ogres Valsts Ģimnāzijas jaunā ēka Ogrē, Gunāra Astras ielā 1, kas sevī apvieno gan skolu, gan sporta arēnu “Ogre”, tika atklāta 2023. gada vasarā.