Ziņas, jaunumi
Ogres rajona slomnīca

Vakar, 8. jūnijā, plkst. 22.10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Ogres rajona slimnīcas telpās izveidojies sadūmojums. Notikuma vietā konstatēts, ka vienā no palātām bija aizdedzies apģērbs uz cilvēka, ko operatīvi personāls nodzēsa pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Tā kā bija izveidojies sadūmojums, daļa pacientu no ēkas trešā stāva jau bija evakuējušies paši saviem spēkiem, bet daļu evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Pēc tam tika izvēdinātas telpas un apmēram pēc divām stundām cilvēki varēja šajās telpās atgriezties.

Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs pateicas darbiniekiem par operatīvo rīcību, kā arī VUGD un Ogres novada pašvaldības policijai par palīdzību.