Sociālā palīdzība
Ogres pensionāru biedrība sveic jubilārus
Saite uz fotogaleriju

Šī bija pirmā tikšanās pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad Ogres pensionāru biedrības biedri satikās, lai kopīgi pavadītu pēcpusdienu. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, pasākums šoreiz notika citos apstākļos un mazākā pulkā, taču bija divtik sirsnīgs un pozitīvs.

Ņemot vērā pēdējā laikā valstī un pasaulē notiekošo, Ogres pensionāru biedrības vadītāja Vita Bormane ir gandarīta par iespēju turpināt tradīcijas un sanākt kopā. Viņa uzsvēra, ka, lai gan pasākums ir citā formātā, tas senioriem ir tikpat nozīmīgs.

Pasākumā tika godināta Marija Romanovska, kurai apritējuši 90 gadi, Pēteris Liņģis, Inta Ozola un Voldemārs Dudarevs nosvinējuši 85. jubileju, savukārt Valda Mačiņa, Laima Velde, Melita Stendzeniece, Gundega Bērziņa un Guntis Vārpiņš šogad atzīmējuši 80 gadu jubileju. Tie, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, sveicienu saņēma dzīvesvietā.

Sveikt jubilārus bija ieradies arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa. E. Helmanis senioriem novēlēja veselību un ilgu mūžu, S. Ozoliņa aicināja novērtēt iespēju, ka atkal varam pulcēties un viens otram sniegt pleca sajūtu.

Muzikālu sveicienu bija sarūpējis dziesminieks Arnis Miltiņš ar meitu.

“Es ļoti priecājos par pasākumu, negaidīju, ka būs tik patīkami un jauki. Man bija sajūta, ka muzikanti spēlē tieši man. Paldies, ka pasākums tomēr varēja notikt,” stāsta jubilāre V. Mačiņa. Arī citi jubilāri novērtēja kopīgo tikšanos. “Es esmu ļoti priecīga, jo tomēr nodzīvots jau garš mūžs, paldies par sirsnīgo apsveikumu,” tā L. Velde.

Kā jau katru gadu, vasaras mēnešos biedrība aktīvi organizē ekskursijas. Seniori ir aicināti izmantot iespēju un pieteikties izbraucieniem, lai kopīgi pavadītu laiku un piepildītu savu ikdienu ar pozitīvām emocijām.

Pieteikties ekskursijai var Ogres pensionāru biedrības telpās Upes prospektā 16, Ogrē, konkrētā datumā no plkst. 10.00 – 13.00.

Ekskursijas:

• 8. jūlijā – Ludza, pieteikšanās 2. jūlijā;
  • 17. augustā – Skaistkalne, Birži, pieteikšanās 13. augustā;
  • 8. septembrī – Ventspils, pieteikšanās 3. septembrī;
  • 8. oktobrī – Tartu, pieteikšanās 1. oktobrī.