Sports
Ogres NSC jaunajiem vieglatlētiem medaļas Latvijas čempionātā
Saite uz fotogaleriju

Treneru Artūra Priževoita un Edgara Siliņa audzēkņi kopumā izcīnīja piecas medaļas – trīs sudraba un divas bronzas.

80 metru barjerskriešanā ar rezultātu 12,74 sek. Nils Meijers bija otrs ātrākais, bet Miks Jānis Opolais šķēpu un disku raidīja attiecīgi 41,73 m un 32,31 m tālu, izcīnot divas sudraba medaļas. Abi puiši uzlaboja savus personīgos rekordus. Pa bronzas medaļai izcīnīja Emīlija Dziļuma un Viktorija Dimza, kuras arī laboja savus personīgos rekordus. Emīlija augstlēkšanas sektorā pārvarēja 1,51 m augstumā novietotu latiņu, bet Viktorija 80 m sprinta distanci veica 10,95 sekundēs.

Pavisam maz līdz medaļai pietrūka Justīnei Vanagai, kura ierindojās 4. vietā 2000 metru skriešanas distancē, kā arī Adrianai Reitmanei 80 metru barjerskriešanā. Uzreiz aiz laureātu trijnieka finišēja arī Ogres NSC 4×100 metru meiteņu stafešu komanda (Evelīna Tīna Lazdiņa, Emīlija Sofija Gaile, Viktorija Dimza, Adriana Reitmane), kā arī puišu komanda (Niklāvs Damanis, Miks Jānis Opolais, Nils Meijers, Kārlis Jēkabs Karlsbergs).