Sociālā palīdzība
Ogres novada Sociālais dienests aicina darbā bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāju

Piedāvātais amats – Ogres novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centra bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātājs/-a

Galvenie amata pienākumi:

  • Ģimenes atbalsta dienas centra bērnu un jauniešu ikdienas nodarbību plānošana un vadīšana;
  • sociālā riska ģimeņu bērnu un jauniešu vecumā no 5 līdz 18 gadiem saturiska brīvā laika pavadīšanas, informatīvu un izglītojošu pasākumu organizēšana;
  • preventīvais darbs ar sociālā riska ģimeņu bērniem un jauniešiem, sociālo problēmu identificēšana;
  • pārskatu un atskaišu sagatavošana.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • vēlama pedagoģiskā, sociālā pedagoga vai sociālā darbinieka izglītība;
  • pedagoģiskā darba pieredze, t.sk. interešu izglītības jomā;
  • bērna individuālās attīstības vadības prasmes, pamatojoties uz individuālās attīstības plānu un īstenojot plānā izvirzītos uzdevumus;
  • bērna spējām atbilstošu radošo nodarbību, saturīga brīvā laika pavadīšanas plānošana un nodrošināšana;
  • labas komunikācijas, empātijas, klausīšanās prasmes, spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās, strādāt kreatīvi;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu Ogres novada pašvaldības iestādes struktūrvienībā;
  • atsaucīgus, draudzīgus, profesionālus kolēģus;
  • sociālās garantijas – ārējos un iekšējos normatīvajos aktos noteiktos pabalstus, piemaksas, papildatvaļinājumu, veselības apdrošināšanu, medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu iegādes daļēju kompensāciju;
  • profesionālo pilnveidi;
  • bruto atalgojumu 660,00 euro mēnesī par normālo darba laiku – 40 stundu nedēļā.

Amats ir klasificēts 39.saimes IIB līmenī.

CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas sūtīt uz e-pasta adresi: ogressd@ogresnovads.lv Tālrunis uzziņām 28807916

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz amata konkursa otro kārtu.

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 2020. gada 31.oktobrim.