Kultūra
Ogres novada seniori tiekas svētku koncertā
Saite uz fotogaleriju

Klātesošos sveica Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, kurš pasākuma viesiem dāvāja priecīgas ziņas. Viņš informēja, ka Ogres novada pašvaldība ir panākusi vienošanos ar Kultūras ministriju par muzikālā teātra izveidi Ogrē. Pēc paziņojuma zālē atskanēja skaļi aplausi. Savā uzrunā E. Helmanis uzsvēra, ka ir laiks atdzimt teritorijai kādreizējā tautas nama apkārtnē, kuru savulaik varēja dēvēt par sabiedriskās dzīves centru. Lai tas uzplauktu, šajā pusē ir nepieciešams atjaunot ēku pašvaldības funkciju īstenošanai. Domes priekšsēdētājs cer, ka viss izdodies, kā plānots un jau tuvākajā laikā seniori varēs doties uz muzikālo teātri un klausīties operu. “Tie Ogrei būs lieli svētki!”, tā E. Helmanis. Lai varētu atpirkt bijušo tautas namu, Ogres novada pašvaldība varēs saņemt valsts finansējumu.

Pēc uzrunas svētku koncertu sniedza Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri – Marija Bērziņa, Mārcis Manjakovs, Raimonds Celms un Valdis Zilvers.

Pasākums bija plaši apmeklēts, seniori bija enerģiski un ar prieku dziedāja līdzi iemīļotām latviešu dziesmām.