Ogres novads Pašvaldība Ziņas, jaunumi
izdevums_SAvietis

14. jūnijā iznāca pirmais un 12. jūlijā - otrais jaunizveidotā novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Savietis” numurs. Izdevums tiek piegādāts visās novada pastkastītēs bez maksas. Tas iznāks vienu reizi mēnesī kopā ar Ogres novada laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem”.

“Informatīvā izdevuma nosaukums “Savietis” ir izvēlēts apzināti. Pēc vārdnīcas skaidrojuma savietis ir ģimenes, dzimtas, kolektīva, cilvēku grupas loceklis, arī tautietis, novadnieks. Izdevuma nosaukums raksturo mūsu katra piederību Ogres novadam. Mēs visi piedalāmies jaunā novada veidošanā, un viens no uzdevumiem ir veicināt un stiprināt kopības un piederības sajūtu iedzīvotāju vidū,” skaidro Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Informatīvā izdevuma “Savietis” piegādi nodrošina VAS “Latvijas Pasts”, tā maksimālais piegādes termiņš ir trīs dienas. Ja izdevums nav saņemts, jāvēršas VAS “Latvijas Pasts”, informatīvais tālrunis 27008001, 67008001 (darba laiks darba dienās no plkst.08.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst.09.00 līdz 15.00) vai savas pilsētas/pagasta pasta nodaļā.

Izdevums tiek publicēts arī Ogres novada pašvaldības mājaslapā ogresnovads.lv: Ogres novada pašvaldības informatīvais izdevums "Savietis" | Ogres novada pašvaldība (ogresnovads.lv)

Informatīvā izdevuma nākamais numurs iznāks augusta beigās.

Informatīvajā izdevumā iedzīvotāji tiek informēti par pašvaldības centrālās administrācijas, domes, iestāžu, nevalstisko organizāciju darbu, par dažādiem notikumiem, tajā tiek publicēta informācija par kultūras un sporta pasākumiem novadā.