Ogres novads Ziņas, jaunumi
Ģimenei draudzīgas pašvaldības logo

Noslēgusies Sabiedrības integrācijas fonda rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2024” otrā kārta. Izvērtējot Latvijas pašvaldību sniegto informāciju par darbu ģimenēm draudzīgas vides veidošanā, konkursa otrajai kārtai tika izvirzītas 10 pašvaldības – Ogres novada pašvaldība, Siguldas novada pašvaldība, Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, Madonas novada pašvaldība, Liepājas valstspilsētas pašvaldība, Ventspils valstspilsētas pašvaldība, Saldus novada pašvaldība, Valmieras novada pašvaldība un Saulkrastu novada pašvaldība.

Konkursa vērtēšanas komisija izvirzīja četras pašvaldības, kuras iekļuva šī gada konkursa finālā. Tās ir Liepājas valstspilsētas pašvaldība, Saldus novada pašvaldība, Siguldas novada pašvaldība, Madonas novada pašvaldība. “Zelta biļeti” konkursa finālam izcīnīja Salaspils novada pašvaldība.

Konkursa laikā, balsojot vietnē vietagimenei.lv, iedzīvotājiem bija iespēja aktualizēt sev svarīgus jautājumus, izcelt pašvaldību labās prakses un norādīt uz jomām, kurās nepieciešami uzlabojumi. Paustie viedokļi un komentāri tiks apkopoti un nodoti pašvaldībām, tādējādi nodrošinot vērtīgu atgriezenisko saiti un palīdzot labāk izprast savu iedzīvotāju vajadzības, lai pašvaldības varētu veikt uzlabojumus un radītu vēl draudzīgāku vidi ģimenēm.

Vairāk par konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2024” norisi var uzzināt vietnē www.vietagimenei.lv, kā arī Facebook lapā Vieta ģimenei.